Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Для сучасної людини все частіше питання імміграції постає вкрай гостро. Це означає, що люди переїжджають в інші країни, щоб поліпшити своє житлове і матеріальне становище. Дуже часто для цього вибирають Україну. В цій державі необхідно оформити посвідку на проживання, щоб безперешкодно в’їжджати і виїжджати з країни. Але для отримання даного документа просто необхідно також оформити дозвіл на імміграцію в Україну.
Особливості дозволу на імміграцію
Іноземці мають можливість іммігрувати в цю країну, а при виконанні певних вимог мати можливість отримати підданство. Саме дозвіл на імміграцію є першим документом, який потрібно оформити.
Згодом він дає право на те, щоб отримати офіційний дозвіл на проживання в Україні. Для цього даний дозвіл необхідно докласти до інших документів, коли подається заява на ПМЖ.
Звичайно, отримати дозвіл може кожна людина. Але варто враховувати, що є дві групи: за квотою і без квоти на отримання статусу іммігранта. Квота – це гранична допустима кількість заявок, які будуть прийняті за певний проміжок часу.
Хто може отримати дозвіл за офіційною квотою?
До цієї групи осіб необхідно віднести наступних людей:
* фахівці, в уміннях яких потребує економіка;
* рідні брати і сестри громадян України;
* колишні піддані цієї держави;
* батьки і дружини іммігранта.
Поза квот дозвіл на імміграцію можуть отримати іноземці за місцем народження, якщо в посвідченні особи це зазначено. Також до них можна віднести закордонних українців, а також осіб, які є офіційними опікунами або опікунами громадян України.
Важливо враховувати, що подати заяву можна, незалежно від перебування людини. Тобто, якщо іноземець живе в Україні, то подає документи до місцевого відділу міграційної служби. У тому випадку, коли він ще перебуває закордоном, то необхідно звернутися в консульство.